Reference

HC Slavia Praha
HC Slavia Praha
“S firmou Boček – úklidové služby spolupracujeme od roku 1999. Děkujeme za profesionální přístup a za vynikající služby. S firmou Boček – úklidové služby jsme velice spokojeni a můžeme jí jen doporučit.”
Roman Jelínek, HC Slavia Praha
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
“S firmu Boček – úklidové služby spolupracujeme již několik let. Využíváme především na čištění koberců a jsme maximálně spokojeni. Rychlé a příjemné jednání, kvalitně odvedená práce za slušnou cenu je zde samozřejmostí.”
NOVICOM Praha s.r.o.
NOVICOM Praha s.r.o.
“Jsme dlouhodobými zákazníky a byli jsme vždy maiximálně spokojeni.”
Jolana Třešničková, NOVICOM Praha s.r.o.

Vybrané reference z portálu NejŘemeslníci.cz


“S prací pana Bočka jsem byla velice spokojená. Všem dalším zákazníkům tuto firmu vřele doporučuji.”
“Super rychlé jednání, pan Boček je moc sympatický a flexibilní. Domluva byla ze dne na den, čištění rychlé a kvalitní. Některé skvrny nešly vyčistit, ale z důvodu mechanického porušení při používání. Vřele doporučuji. Cena odpovídala nabídce pana Bočka.”
“Po vyčistění sedaček a koberců byl byt jako nový. S provedenou prací i cenou jsem byl velmi spokojen.”
“Naprostá spokojenost. Opravdu kvalitně vyčištěno oproti dříve konkurenci. Rychlé a super jednání jak s panem Bočkem tak jeho zaměstnancem, který mi koberce a matraci čistil. Děkuji a doporučuji dál :)”
“Komunikace na velmi dobré úrovni, termín dohodnut rychle, cena skvělá, provedení perfektní. Pán, ketrý prováděl čištění, byl velmi vstřícný, přátelský a zároveň vysoce profesionální. Firma měla momentálně akci “doprava zdarma”, takže celková cena byla ještě nižší, než bylo dohodnuto. Tuto firmu rozhodně doporučuji.”
“Rychlá a bezproblémová dohoda, termín byl dodržen, práce v dobré kvalitě. Byla jsem moc spokojená.”

Komentáře jsou vypnuty.