Reference

HC Slavia Praha
HC Slavia Praha
“S firmou Boček – úklidové služby spolupracujeme od roku 1999. Děkujeme za profesionální přístup a za vynikající služby. S firmou Boček – úklidové služby jsme velice spokojeni a můžeme jí jen doporučit.”
Roman Jelínek, HC Slavia Praha
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
“S firmu Boček – úklidové služby spolupracujeme již několik let. Využíváme především na čištění koberců a jsme maximálně spokojeni. Rychlé a příjemné jednání, kvalitně odvedená práce za slušnou cenu je zde samozřejmostí.”
NOVICOM Praha s.r.o.
NOVICOM Praha s.r.o.
“Jsme dlouhodobými zákazníky a byli jsme vždy maiximálně spokojeni.”
Jolana Třešničková, NOVICOM Praha s.r.o.

Vybrané reference z portálu NejŘemeslníci.cz

NejŘemeslníci.cz
NejŘemeslníci.cz
Více referencí od našich zákazníků najdete na portálu www.nejremeslnici.cz.
“S prací pana Bočka jsem byla velice spokojená. Všem dalším zákazníkům tuto firmu vřele doporučuji.”
“Super rychlé jednání, pan Boček je moc sympatický a flexibilní. Domluva byla ze dne na den, čištění rychlé a kvalitní. Některé skvrny nešly vyčistit, ale z důvodu mechanického porušení při používání. Vřele doporučuji. Cena odpovídala nabídce pana Bočka.”
“Po vyčistění sedaček a koberců byl byt jako nový. S provedenou prací i cenou jsem byl velmi spokojen.”
“Naprostá spokojenost. Opravdu kvalitně vyčištěno oproti dříve konkurenci. Rychlé a super jednání jak s panem Bočkem tak jeho zaměstnancem, který mi koberce a matraci čistil. Děkuji a doporučuji dál :)”
“Komunikace na velmi dobré úrovni, termín dohodnut rychle, cena skvělá, provedení perfektní. Pán, ketrý prováděl čištění, byl velmi vstřícný, přátelský a zároveň vysoce profesionální. Firma měla momentálně akci “doprava zdarma”, takže celková cena byla ještě nižší, než bylo dohodnuto. Tuto firmu rozhodně doporučuji.”
“Rychlá a bezproblémová dohoda, termín byl dodržen, práce v dobré kvalitě. Byla jsem moc spokojená.”

Komentáře jsou vypnuty.