Čištění koberců v Praze 4

Čištění koberců

Čištění koberců

Pocházíte z Michle, Krče, Podolí, Braníku, Lhotky, Nuslí nebo Záběhlic? Využijte čištění koberců na Praze 4! Potřebujete vyčistit koberec ve Vašem domově nebo na rozsáhlých místech kancelářských objektů, hotelů, školách nebo velkých firmách? Naše firma provádějící čištění koberců v Praze 4 si poradí s jakkoliv velkým a namáhaným kobercem. Váš starý, zašlý a špinavý koberec se dostane do rukou našim profesionálním odborníkům, kteří se již od roku 1999 věnují širokému spektru uklízecích služeb. Díky extraktorovému způsobu čištění za pomocí čistícího stroje bude Váš koberec vypadat jako nový. Během jednoho čištění regenerujeme jeho vlákno a rozzáříme jeho zašlý vzhled. K čištění koberců v Praze 4 využíváme mokrý proces čištění, během kterého je propíraná plocha čištěna tlakem vody spolu s působením čistícího prostředku a následně odsávána. V tomto procesu dojde k rozpuštění veškerých nečistot a oproti běžnému vysávání jde o mnohem účinnější způsob čištění koberců. Další možnost, kterou čištění koberců v Praze 4 k docílení zářící novoty Vašeho koberce používá, je kombinace popsaného způsobu s kotoučovým strojem nebo rotačním kartáčem. Tento způsob se používá pro vysoce namáhané koberce, který si zaslouží unikátní péči. Na čištění koberců se nemusíte těšit pouze v Praze 4, ale i v jiných městských částech Prahy. Naše firma Vás navštíví i v případě pokud bydlíte v Praze 1, Praze 2, Praze 3, Praze 5, Praze 6, Praze 7, Praze 8, Praze 9 i Praze 10. Problém není ani v tom navštívit Vás v okolí Prahy jako je Beroun, Kladno nebo Neratovice.

Zbavte Váš koberec zdraví škodlivých alergenů a roztočů

Koberce jsou častým místem výskytu roztočů a alergenů. Ty mohou být nebezpečné pro alergiky i pro osoby bez alergických reakcí, jelikož mohou vést k těžkému astmatu. Běžným luxováním koberce se těchto nepříjemných částeček a potvůrek nikdy nezbavíte. Během čištění koberců v Praze 4 je proto využíván speciální roztok, který až z 95% zničí prachové roztoče a alergeny. Vy se tak nebudete muset bát negativního vlivu znečištěného koberce na Vaše zdraví!

Čištění koberců v Praze 4

K čištění koberců v Praze 4 používáme profesionální čistící techniku a chemii. Přesvědčte se, že díky pravidelnému čištění koberců ušetříte nemalé peníze, které byste museli vynaložit do koupě nového koberce. Čištění koberců navíc provádíme za velmi příznivé ceny.

Volejte na +420 603 226 774Pište na info@bocek-uklid.cz

 

Komentáře jsou vypnuty.