Čištění koberců v Praze 8

Čištění koberců

Čištění koberců

Koberce mají oproti jiným podlahovým krytinám spoustu výhod. Zlepšují akustiku v místnosti, jsou příjemně měkké a teplé, skvělé například pro rodiny s menšími dětmi, které si hrají na zemi. Nevýhodou je náročnější údržba. Mohlo by se sice zdát, že koberec stačí vysát, jenže obyčejné vysávání rozhodně neodstraní prach a špínu usazené uvnitř koberce. My s našimi technologiemi to ovšem dokážeme. K čištění koberců v Praze 8 používáme mokrý proces, špínu z koberce tedy nevysáváme, ale koberec svým způsobem vypereme vodou a čisticím prostředkem, které jsou následně odsávány. K tomu používáme ještě kotoučový stroj nebo rotační kartáč. Vlákna koberce jsou tím regenerovaná, nepoškozují se. Koberec pak působí jako nový, a to i pokud jde o koberec velmi namáhaný. Bydlíte v Praze 8 v Libni, Karlíně, Bohnicích, Troji, Kobylisích, Čimicích, ďáblicích, Dolních Chabrech nebo Březiněvsi? Neváhejte se ozvat. Kromě čištění koberců v Praze 8 však služby nabízíme i ve zbytku hlavního města, tedy pro Prahu 1, Prahu 2, Prahu 3, Prahu 4, Prahu 5, Prahu 6, Prahu 7, Prahu 9 i Prahu 10.

Rádi za vámi dojedeme také do okolních obcí, jako jsou Kladno, Beroun či Neratovice. Koberce čistíme v domácnostech, firmách, školách, obchodech i hotelích.

Koberce bez alergenů a roztočů

Obyčejné vysávání nejen že není schopné odstranit veškeré nečistoty skryté uvnitř koberce, ale také si neporadí s roztoči a alergeny. Žádného alergika doma nemáte, takže vám přijde zbytečné něco takového řešit? Víte ale, že pravidelný styk s alergenem může způsobovat astma? Během čištění koberců v Praze 8 dokážeme aplikovat i roztok na odstranění roztočů a alergenů.

Čištění koberců v Praze 8

Naše firma má profesionální čisticí techniku i chemii. Obraťte se na nás pro čištění koberců v Praze 8, rádi vám pomůžeme postarat se o koberec tak, aby co nejdéle vydržel. Ceník čištění je velmi příznivý.

Volejte na +420 603 226 774Pište na info@bocek-uklid.cz

 

Komentáře jsou vypnuty.