Čištění sedaček

Naše firma provádí profesionální čištění čalouněných i kožených sedaček a sedacích souprav v Praze a okolí. Čištění sedaček nabízíme pro firmy, domácnosti, školy, školky, sportovní areály, banky nebo úřady. Vyčistíme i jiné předměty, jako jsou taburety, houpací křesla, sedací vaky apod.

Čištění čalouněné sedací soupravy

Díky metodě hloubkového čištění tzv. extraktorovým způsobem (za pomoci speciálního čistícího stroje) bude Vaše oblíbená sedací souprava, postel, matrace vypadat opět jako nová! Jedná se o mokrý proces čištění sedacích

Čištění sedaček

Čištění sedaček

souprav, při němž je propíraná plocha čištěna tlakem vody spolu s působením čisticího prostředku a následně odsávána. Také nabízíme vysávání čalounění pomocí turbo hlavice s rotačním kartáčem, která zajistí dokonalé odstranění chlupů od domácích zvířat.  K hloubkovému čištění používáme vysoce účinné, ekologické a zároveň velmi šetrné čisticí prostředky, které zamezují tvorbě plísní. Pečlivou a systematickou prací odstraníme z Vaší sedačky maximální množství nečistot, skvrn, špíny, prachu a roztočů. Pro alergiky nabízíme čištění čalounění s 95 % účinností odstranění roztočů a alergenů. Odstraníme také nepříjemný pach a Vaše sedací souprava tak bude znovu krásně vonět! Schnutí vyčištěné sedací soupravy trvá cca 6 hodin. Vše záleží na typu látky, na jejím znečištění a na klimatických podmínkách v místnosti. Na žádost zákazníka můžeme provést také impregnaci čalounění sedaček, která zaručí větší odolnost proti zašpinění. Další čistění sedačky se tím oddálí a značně usnadní.

Čištění kožených sedaček

Čištění kožených sedaček vyžaduje znalost jednotlivých druhů kůže a velmi šetrnou techniku čištění, aby nedošlo k porušení povrchu materiálu. Čištění je proto prováděno proškolenými pracovníky naší firmy. Čištění kožené sedačky provádíme speciálními atestovanými přípravky. Po vyčištění sedací soupravy následuje celkový neutralizační oplach a celoplošná impregnace, která prodlouží životnost sedací soupravy. Využít můžete také naši službu čištění koberců. Zde naleznete náš ceník k čištění sedacích souprav a dalších služeb, které nabízíme.

Volejte na +420 603 226 774Pište na info@bocek-uklid.cz

Komentáře jsou vypnuty.