Čistění koberců v Praze 10

Čištění koberců

Čištění koberců

Bydlíte v Strašnicích, Malešicích, Záběhlicích, Michli, Hloubětíně, Hrdlořezech, Žižkově nebo třeba na Vinohradech? Využijte našich služeb profesionálního čištění koberců v Praze 10! Rádi Vám pomůžeme, ať už se jedná o obytné či hospodářské budovy. Vyčistíme koberce v Praze 10, ať už se jedná o byt, školu či kanceláře! Naši profesionální odborníci se věnují uklízecím službám už od roku 1999 a můžeme Vám tak nabídnout letité zkušenosti, pomocí kterých proměníme starý a zašlý koberec v takový, který vypadá jako když jste ho před lety koupili! Rádi Vám vyčistíme koberec, sedačku a jiné čalounění v Praze 10, ale i mimo. Rádi za Vámi přijedeme i do jiných městských částí, jako třeba do Prahy 1, Prahy 2, Prahy 3, Prahy 4, Prahy 5, Prahy 6, Prahy 7, Prahy 8 i Prahy 9, ale třeba i v okolí Prahy jako třeba v Kladně, Berouně a Neratovicích!

Zbavíme Vás nečistot, alergenů i roztočů

Proč je lepší zvolit profesionální čištění koberců v Praze 10? Pomocí naší moderní techniky můžeme snadno docílit toho, co běžné vysávání a čistící prostředky nezvládnou. K čištění koberců na Praze 10 používáme hloubkové extraktorové čištění pomocí čistícího stroje. Koberec je při něm propírán tlakem vody smíchané s čistícím prostředkem, který se dostane do hloubky, do jaké se běžné čističe nedostanou. Následně je voda rovnou odsávána. Tato metoda se dá navíc kombinovat s kotoučovým strojem a rotačním kartáčem, pomocí kterých vrátíme novotu i velmi namáhaným kobercům.

Proč profesionální čištění koberců v Praze 10?

Profesionální čištění může snadno prodloužit životnost koberce a obnovit jeho vlákna. Bude tak dlouho vypadat jako nový a nebudete muset řešit jeho náhradu. Ať už je Váš koberec zašedlý prachem nebo špinavý kvůli jiným nečistotám, profesionální čisticí služby v Praze 10 zajistí, že bude brzy jako nový.

Zároveň díky našemu čistícímu roztoku zničíme až 95 % roztočů a alergenů, které se mohou v koberci ukrývat. Zlepšíme tím tak nejen jeho vzhled, ale i zajistíme lepší prostředí v místnosti. Už žádný prach, bakterie či plísně.
Rádi Vás přesvědčíme, že nemusíte kupovat nový koberec. Naše ceny čištění koberců v Praze 10 jsou velmi příznivé a rozhodně se vyplatí!

Volejte na +420 603 226 774Pište na info@bocek-uklid.cz

 

Komentáře jsou vypnuty.