Čištění koberců v Praze 9

Čištění koberců

Čištění koberců

Koberce patří mezi nejoblíbenější podlahové krytiny, protože zútulní interiér. Jenomže mají jednu nevýhodu. Zachytávají se v nich zbytky jídla, prach a chlupy domácích mazlíčků. Bez pravidelného čištění by se staly semeništěm bakterií ohrožující lidské zdraví.

Jakmile dojde na drhnutí koberce, tak je po legraci. Lidé jsou z toho nešťastní, protože se u toho neskutečně nadřou a efekt se mnohdy mine účinkem. Nehledě na to, že jsou k čištění potřeba předražené chemické prostředky, které mohou při neodborném použití vlákna koberce nenávratně zničit. Rádi Vám pomůžeme se drhnutí koberce vyhnout, za pomoci naší nejmodernější techniky a špičkových přípravků.

Navraťte kobercům jejich původní vzhled

Obývací pokoj bez koberce není útulný. Bohužel v něm ulpívají nečistoty různého původu, dokonce ho můžete polít sladkou limonádou nebo vínem. V tomto ohledu se koberec špatně čistí a jen horko těžko to zvládnete sami doma. Nedělejte kompromisy a dejte přednost našemu čištění koberců v Praze 9. Praktikujeme hloubkové čištění kobercových vláken, která se tak zregenerují. Jedná se o osvědčený způsob mokrého čištění.

Rádi Vám pomůžeme s čištěním koberců i mimo domácnost. Vyčistíme koberce i v kanceláři, obchodech, školách, školkách i zdravotnických a sportovních zařízeních.

V hlavní roli moderní technika

V průběhu čištění je používán speciální prostředek, který se dostane mezi kobercová vlákna a následně je odsáván společně se všemi nečistotami. Je možné využít i metodu extraktorového způsobu společně s použitím kotoučového stroje či válcových kartáčů s tryskami. Zmiňovaný postup je určen pro velmi špinavé koberce. Nejlepší na tom je, že bude koberec zbaven až 95 % roztočů a alergenů a díky kvalitní impregnaci vydrží déle čistý.

Služby lze využít nejen v Praze 9

Profesionální čištění koberců Praha 9 zahrnuje městské části Letňany, Kbely, Horní Počernice, Újezd nad Lesy, Praha-Klánovice nebo Praha-Vinoř. Rádi Vám přijedeme na pomoc i pokud se nacházíte v Praze 1, Praze 2, Praze 3, Praze 4, Praze 5, Praze 6, Praze 7, Praze 8 i Praze 10. Stejně tak za Vámi rádi přijedeme i do okolí Prahy jako je Beroun, Kladno a Neratovice. Pozvěte si na pomoc náš tým profesionálů, a to navíc za příznivé ceny!

Volejte na +420 603 226 774Pište na info@bocek-uklid.cz

 

Komentáře jsou vypnuty.