Čištění koberců v Praze 6

Čištění koberců

Čištění koberců

Je Váš koberec zašlý, špinavý, nebo už jen prostě není takový, jako býval? Díky profesionálnímu čištění koberců v Praze 6 ovšem nemusí být starý koberec hned na vyhození. Pomocí moderních čistících metod snadno docílíme toho, že koberec bude zase jako nový. Nabízíme naše služby profesionálního čištění koberců v Praze 6, takže pokud potřebujete vyčistit koberec v Dejvicích, Libci, Ruzyni, Střešovicích, Veleslavíně, Vokovicích ale i Břevnově, Bubenčí a Sedleci a Hradčanech, rádi k Vám přijedeme. Rádi za Vámi přijedeme i jinam v Praze nebo v okolí. Naše služby tak můžete využít pokud bydlíte i v Praze 1, Praze 2, Praze 3, Praze 4, Praze 5, Praze 7, Praze 8, Praze 9 i v Praze 10, ale také třeba v Berouně, Neratovicích či Kladně. Zároveň není třeba se omezovat na koberec, rádi vyčistíme třeba i čalounění pohovky a křesel. Rozsah prací také pro nás není překážkou a vyčistíme jak koberce ve Vašich domovech, tak se nezalekneme větších prací jako například v hotelech, kancelářích a školách.

Proč zvolit profesionální čištění?

Vyčištění koberců a čalounění v Praze 6 pomocí profesionálních metod může docílit výsledků, jaké běžně dostupná péče nevyřeší. Možná jste si ani nevšimli, jak je postupem času koberec v horším a horším stavu, protože Vám to přijde jako běžné opotřebení časem. Naše metody hloubkového čištění koberců v Praze 6 Vám pomohou obnovit vzhled koberce, díky odstranění hluboko usazeného prachu a nečistot, i zregenerovat jeho vlákna. Alternativou k hloubkovému čištění koberců je kombinace extraktorového čištění koberců s využitím kotoučového stroje nebo válcových kartáčů s tryskami. Tato metoda je vhodná pro velmi namáhané koberce, například v kancelářích a jiných komerčních budovách, kde za den projde spousta lidí.

Čištění koberců v Praze 6

K čištění koberců naše firma specializující se na čištění v Praze 6 a jiných městských částech Prahy používá profesionální čistící techniku a chemii. Profesionální čištění navíc nabízíme za příjemné ceny. Využijte naše služby a přesvědčte se, že investice do pravidelného čištění Vašich koberců se Vám vyplatí!

Volejte na +420 603 226 774Pište na info@bocek-uklid.cz

 

Komentáře jsou vypnuty.