Čištění vlněných koberců

Čištění vlněných koberců

Čištění vlněných koberců

Naše společnost provádí profesionální čištění vlněných koberců v Praze a okolí. Postaráme se o to, aby vaše vlněné koberce opět vypadaly jako nové. Staré, špinavé a zašlé koberce pomocí odborného čištění obnovíme, rozzáříme jejich vzhled a zregenerujeme vlákno.

Koberce jsou nepostradatelným prvkem v našich domácnostech. Přispívají ke zútulnění interiéru, nabízejí komfort, izolují teplotní rozdíly a tlumí hluk. V každé domácnosti se jistě nalezne alespoň jeden koberec, který nám každý den dobře slouží. Aby nám ale mohl sloužit ještě dlouhou dobu a vypadal jako nový, musíme mu dopřát pravidelné čištění.

Profesionální čištění vlněných koberců

Vlněné koberce potřebují kvalitní péči. K jejich čištění je nutné přistupovat opatrně a s odborností. Jak tedy čištění vlněných koberců provádíme? Používáme několik profesionálních metod, které váš vlněný koberec zbaví nečistot, prachu, zápachu, skvrn, plísní i roztočů.

Mokré čištění vlněných koberců

Čištění vlněných koberců provádíme několika způsoby. Jedním z nich je metoda hloubkového čištění, prováděná mokrým procesem čištění koberce (extraktorový způsob). Během tohoto procesu je propíraná plocha čištěna tlakem vody společně s působením čisticího prostředku. Následně je voda odsávána. Můžeme použít i speciální roztok, aby se zachovala a rozzářila barva vlněného koberce.

Čištění koberců s kotoučovým nebo válcovým kartáčem

Dalším způsobem je kombinace výše popsaného společně s použitím kotoučového stroje nebo válcového kartáče. Tato metoda čištění se používá pro namáhané vlněné koberce.

Zbavíme vaše koberce roztočů

Pro čištění vlněných koberců můžeme také aplikovat speciální roztok na roztoče, který zničí až 95 % prachových roztočů a alergenů.

Roztočů a prachových alergenů ve vlněném koberci vás též zbaví metoda čištění ozonem, kterou naše společnost také provádí.

Čištění vlněného koberce ozonem

Čištění ozonem zbaví váš vlněný koberec bakterií, virů, parazitů, roztočů, plísní i zápachů. Ozon je nejsilnější oxidační činidlo na zemi a je dokonce 3000krát účinnější než chlór. Čištění ozonem lze provádět nejen u vlněných koberců, ale používáme jej v jakýchkoliv prostorech, například v domácnostech, firmách, zdravotnických zařízeních, potravinářství, sociálních službách a mnoho dalších. Ozon vydezinfikuje matrace, sedací soupravy, koberce, polštáře a další povrchy.

Více o naší službě čištění ozonem si můžete přečíst na stránce věnované čištění ozonem.

Co dalšího můžeme pro váš vlněný koberec udělat?

Z vašeho vlněného koberce odstraníme skvrny od kávy, vína, krve a další typy skvrn. Vyčistíme váš koberec i po záplavách a jiných přírodních katastrofách. Za pomoci ozonu či jiných metod provedeme neutralizaci pachů. Po čištění vlněných koberců můžeme provést impregnaci koberců a čalounění.

Vyčistíme malé vlněné koberce i rozsáhlejší plochy, ať již v bankách, kancelářích, hotelech, školách, školkách i domácnostech. Čištění vlněných koberců provádíme v Praze a okolí, nejčastěji se vydáváme čistit koberce do Prahy 1 až Prahy 10. Rádi ale přijedeme i do okolí Prahy, jako je např. Beroun, Kladno či Neratovice. Čištění koberců provádíme za velmi příznivé ceny!

Potřebujete vyčistit vlněný koberec? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 603 226 774 a my k vám rádi přijedeme.

Komentáře jsou vypnuty.