Čištění koberců v Praze 5

Čištění koberců

Čištění koberců

Váš starý, zašlý a špinavý koberec bude díky našim službám čištění koberců v Praze 5 vypadat jako nový! Díky extraktorovému způsobu čištění za pomocí čistícího stroje dochází k hloubkovému čištění koberce. Účinně se tak obnoví a rozzáří jeho vzhled a regeneruje se jeho vlákno. K čištění koberců v Praze 5 využíváme mokrý proces, během kterého je propíraná plocha čištěna tlakem vody spolu s působením čistícího prostředku a následně odsávána. Další možností, využívaná k docílení zářící novoty Vašeho koberce, je kombinace popsaného způsobu s kotoučovým strojem nebo rotačním kartáčem. Tuto metodu v čištění využíváme především pro namáhané koberce. Domácím čištěním koberců byste takového efektu nejspíše nikdy nedosáhly. Čištění koberců neprovádíme pouze v Praze 5, ale vyrážíme rovněž do městských částí Prahy 1, Prahy 2, Prahy 3, Prahy 4, Prahy 6, Prahy 7, Prahy 8, Prahy 9 a Prahy 10. Problémem nám nedělá ani okolí Prahy jako je Beroun, Kladno nebo Neratovice. Využít našich služeb můžete nejen v případě, že potřebujete vyčistit koberec ve Vašem domově. Rovněž čistíme kusové koberce i rozsáhlé plochy v bankách, kancelářských objektech, hotelích, školách, školkách apod.

Zatočíme s roztoči!

V případě, že jste alergičtí na roztoče, měli byste se je ze svého okolí a především z prostor Vašeho domova snažit odstranit. Stálý a nekontrolovaný styk s alergenem může totiž vést až k těžkému astmatu. Při čištění koberců na Praze 5 nabízíme aplikaci speciálního roztoku, který až z 95 % zničí prachové roztoče a alergeny.

Čištění koberců a čalounění nejen v Praze 5

Naše firma v městské části Praha 5 a dalších částech Prahy používá profesionální čistící techniku a chemii. Dokážeme Vám, že i při započtení nákladů za pravidelnou péči a čištění koberce ušetříte peníze, protože výrazně prodloužíte jeho životnost! Čištění koberců nabízíme za opravdu příznivé ceny, viz. ceník zde.

Volejte na +420 603 226 774Pište na info@bocek-uklid.cz

 

Komentáře jsou vypnuty.