Čištění koberců

Čištění koberců

Čištění koberců

Dokážeme Vám, že i starý, zašlý a špinavý koberec může vypadat znovu jako nový! Obnovíme a rozzáříme jeho vzhled a regenerujeme vlákno. Jak? Metodou hloubkového čištění , neboli tzv. extraktorovým způsobem (speciálním čistícím strojem na čištění koberců). Jedná se o mokrý proces čištění koberce, při němž je propíraná plocha čištěna tlakem vody spolu s působením čisticího prostředku a následně odsávána. Další možností, jak docílíme zářící novoty Vašeho koberce, je kombinace popsaného způsobu s kotoučovým strojem nebo rotačním kartáčem. Tato

metoda je vhodná zejména pro namáhané koberce. Domácím čištěním koberců takového výsledku nikdy nedosáhnete. Čistíme kusové koberce i rozsáhlé plochy v bankách, kancelářských objektech, hotelích, školkách, školách apod. Čištění koberců provádíme v Praze a okolí. Nejčastěji vyrážíme za čištění do městských částí Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10. Zvládneme ale i okolí Prahy jako je Beroun, Kladno nebo Neratovice.

Zatočíme s roztoči!

Pokud jste alergičtí na roztoče, měli byste se je ze svého okolí snažit odstranit. Nekontrolovaný a stálý styk s alergenem totiž může vést až k těžkému astma. Při čištění koberce nabízíme aplikaci speciálního roztoku, který z 95 % zničí

prachové roztoče a alergeny.

Čištění koberců a čalounění suchou cestou nejen v Praze

Používáme i další profesionální čistící techniku a chemii, například tzv. suché čištění koberců. Jedná se o ekologicky šetrné hloubkové čištění koberců, při kterém je použita speciální sypká směs.  Čištění koberců suchou cestou je výhodné zejména z hlediska časové efektivity, protože po vyčištěném povrchu se můžete ihned pohybovat.

Dokážeme Vám, že i při započtení nákladů za pravidelnou péči a čistění koberce ušetříte peníze, protože výrazně prodloužíte jeho životnost!

Čištění koberců nabízíme za opravdu příznivé ceny, viz. ceník zde.

Volejte na +420 603 226 774Pište na info@bocek-uklid.cz

 

Komentáře jsou vypnuty.