Čištění koberců v Praze 3

Čištění koberců

Čištění koberců

Koberce bývají dominantou celého pokoje. Jsou příjemné na dotek a zlepšují akustické podmínky v místnosti a zútulňují interiér. Ukrývají však v sobě spoustu prachu a špíny, kterou pouhým luxováním z koberce nedostanete. Váš zašlý, starý a špinavý koberec díky naším službám čištění koberců v Praze 3 proměníme k nepoznání a Váš koberec bude opět vypadat jako nový. Docílíme toho za pomocí extraktorového způsobu čištění, který nejen rozzáří a obnoví vzhled koberce, ale rovněž regeneruje jeho vlákno. K čištění koberců v Praze 3 používáme hloubkové čištění koberce za pomocí mokrého způsobu čištění. Během tohoto čištění se čistící prostředek za pomocí tlaku vody dostane hluboko do kobercového vlákna, odkud je následně odsáván spolu s nežádoucími nečistotami. Alternativou pro čištění koberců v Praze 3 je kombinace zmíněného extraktorového způsobu čištění spolu s použitím kotoučového stroje nebo válcových kartáčů s tryskami. Tato metoda je vhodná pro velmi namáhané koberce. Našich služeb nemusíte využít pouze pokud žijete na Praze 3 v okolí Žižkova, Vinohrad a Jarova. Naše profesionální služby nabízíme i pro Prahu 1, Prahu 2, Prahu 4, Prahu 5, Prahu 6, Prahu 7, Prahu 8, Prahu 9 i Prahu 10. Vyhovíme Vám i v případě, pokud bydlíte v okolí Prahy jako je Beroun, Kladno nebo Neratovice. Čištění koberců provádíme ve Vašich domovech, ale rovněž v budovách jako jsou školy, kanceláře, obchody nebo hotely.

Váš koberec zbavíme roztočů a alergenů

Na vyčištěné tkaniny můžeme během čištění koberců v Praze 3 aplikovat impregnaci nebo použít roztok na odstranění roztočů a alergenů. Odstraníme tak až 95% prachových roztočů a alergenů. Stálý a pravidelný styk s alergenem totiž může vést až k těžkému astmatu.

Čištění koberců v Praze 3

K čištění koberců naše firma specializující se na čištění v Praze 3 a jiných městských částech Prahy používá profesionální čistící techniku a chemii. Profesionální čištění navíc nabízíme za příjemné ceny. Využijte naše služby a přesvědčte se, že investice do pravidelného čištění Vašich koberců se Vám vyplatí!

Volejte na +420 603 226 774Pište na info@bocek-uklid.cz

 

Komentáře jsou vypnuty.