O nás

Již od roku 1999 nabízí naše firma široké spektrum úklidových služeb interiérů i exteriérů.  Za dobu své dlouholeté praxe jsme nasbírali řadu zkušeností a snažíme se, aby byli naši zákazníci vždy plně spokojení. V našem řemesle se vyznáme! Samozřejmostí je profesionální přístup a především komunikace se zákazníkem! Všichni naši zaměstnanci jsou také průběžně seznamováni s nejnovějšími úklidovými technologiemi a pozitivně motivováni k plnění svých pracovních činností. Rovněž jsou proškoleni v oblastech bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Nejnovější čistící technika a chemie

Pro čištění sedaček a koberců používáme profesionální čistící stroje a techniku Čisticí prostředky, které používáme, jsou ekologické a mají minimální negativní dopad na životní prostředí. Nabízíme pravidelné, ale i jednorázové služby od úklidu po čištění koberců nebo čalouněného nábytku za pomocí hloubkového čištění, či jinými odbornými metodami.

Úklidové služby zajistíme ve všech prostorách

Poradíme si s bytovými jednotkami a domy, kancelářemi, zdravotnickým zařízením nebo sportovním a společenským centrem. Naše služby nabízíme za velmi příznivé ceny. Stačí zavolat a starosti s úklidem můžete nechat na nás. Zatímco my budeme pracovat, vy se můžete v klidu soustředit na jiné aktivity!

Mottem naší firmy je pečlivost, rychlost a důslednost, což se odráží v podobě pozitivních reakcí zákazníků, kteří se k nám s oblibou vrací.

Naše firma je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. na škody vzniklé při provádění úklidových prací či při čištění koberců.

Volejte na +420 603 226 774Pište na info@bocek-uklid.cz

Komentáře jsou vypnuty.